Web Tasarım ve İçerik Yönetim Sistemleri

Web Tasarım ve İçerik Yönetim Sistemleri
resim gölge

Web tasarımı konusunda çabuk ve hesaplı çözüm arayan kullancılar için son zamanlardan gelişen bir çok cms(Content Manager System) yada türkçe ifadesiyle iys (içerik yönetim sistemi mevcuttur.

Bu sistemlerden bir kısmı GNU/GPL lisansına sahip, Php Nuke, Joomla, Php Fusion, Wordpress gibi sistemlerdir. Bu sistemlerde oldukça gelişmiş sistemler olmakla birlikte ayrı bir uzmanlık ve söz konusu yazılımla ilgili ve modülleriyle ilgili detaylı bir çalışma gerektirmektedir.

2006 dan beri Konya da web tasarım konusunda hizmet veren bir firma olarak web tasarım talep eden müşterilerden fiyat ve zaman konusunda talepler aldık, bu talepleri karşılamak için İnterpratik adı altında içerik yönetim sistemi geliştirdik. 

Böylece hesaplı web tasarım isteyen müşterilerimize yada hızlı web tasarım istreyen müşterilerimize bir alternatif oluşturmuş olduk.

Bu konuyla ilgili bir bayi yapılanması da oluşturduk, bilindiği üzere nihai kullanıcıların bir kısmı bu konuda bilgisayarcılardan web tasarım talep etmekte bir kısmı da matbaa yada reklam ajanslarından talep etmektedir. 

Bu durumu da göz önünde bulundurarak Konyada web tasarım konusunda bir bayi sistemi oluşturarak İçerik yönetim sistemi kullanarak yaptığımız web tasarımlarını daha fazla nihai kullanıcıya ulaştırıyoruz.

 

Etiket : Konya web tasarım,
Buhara Mh. Edipoğlu Cd. 60/C Selçuklu KONYA Tel 0 332 323 80 05