WEB TASARIM

WEB TASARIM
resim gölge

Firmanız için Kurumsal kimliğinize uygun istediğiniz özelliklerde web site tasarımları yapıyoruz. 2006 yılından bu tarafa konya da web tasarımı hizmeti veren firmamızın en büyük referansı memnun müşteri kitlesidir.

 

Yaptığımız her web sayfasını kendi web sayfamız gibi düşünüyor buna göre grafik tasarım ve kodlamasını gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte google üst sıralarda yer alaması için gerekli çalışmaları yapıyor ve bu çalışmalar hakkında rehberlik hizmetide sağlıyoruz.

 

Şunu da yeri gelmişken bildiremekte fayda var ki seo çalışmaları web tasarım çalışmalarından ayrı değerlendirilemeyecek ama sadece web tasarım yapılırken dikkat edilen detaylarla da sağlanamayacak bir konudur. Seo bir süreçtir ve içerik hazırlanmasından back link sağlanmasına kadar hatta sosyal medya çalışmalarını da kapsayacak şekilde değerlendirilmesi gerekir.

 

Konya da web tasarım için fazlaca bütçe ayıramayan müşterilerimize kendimizin geliştirmiş olduğumuz interpratik içerik yönetim sistemi ile hesaplı web tasarım imkanıda sunuyoruz. 

 

Bu hesaplı alternatif sayesinde müşterilerimiz birden fazla web tasarım yaptırarak google daki şanslarını artırıyorlar.

 

Şunu da belirtmekte fayda var google ın son algoritmalarında alan adı bazlı seo dediğimiz ilgili anahtar kelimeyi içinde barındıran domain alarak bunun üzerinde çalışmak konusunda bazı düzenlemeleri var.

 

Örneğin daha önce ilgili alan adı alınıp basitçe bir web sitesi yapıldığında diğer sitelerden %30 gibi avantajımız var ise şu an bu oran %10 civarında diyebiliriz.

 

Web tasarım ve seo çalışmaları ile ilgili detaylar her geçen gün farklılık göstermekte ve gelişmektedir. Bu durumdan yola çıkarak web tasarım yaptırılacak firma yada kişi iyi seçilmeli webin tasarım sürecinden sonra da irtibat halinde olunmalıdır. 

 

Normal bir kullanıcının web tasarım ve seo alanındaki gelişmeleri takip etmesi çok mümkün olamamaktadır. Bunun için özellikle e-ticaret konusunda yapılacak çalışmalarda hizmeti alacak firmanın sektörel detayları takip etmesi web ve seokonusunda da danışmanlık hizmeti alması yada işin büyüklüğüne göre kendi içerisinde web tasaım ve seo departmanı oluşturması uygun olacaktır.

Etiket : konya web tasarım, web tasarım,
Buhara Mh. Edipoğlu Cd. 60/C Selçuklu KONYA Tel 0 332 323 80 05