E-ticaret Otomasyon Kurulumu

E-ticaret Otomasyon Kurulumu

Datmedya Elektronik Mağazacılık San. Tic. Ltd. Şti. olarak 2007 den beri Konya da  e-ticaret ile uğraşmakla birlikte 2014 yılı itibariyle çalışmalarımızı e-ticaret alanında yoğunlaştırarak diğer çalışmalarımıza göre daha çok öncelik verdik. 

Bu anlamda 2007 yılında kurmuş olduğumuz www.sporcupazari.com e-ticaret sitesini geliştirerek n11, gitti gidiyor, eptt avm gibi pazaryeri platformlarıyla da entegre çalışır hale getirdik. Bunun yanında Fatura, Kargo gibi konularda da bir takım otomasyonlar geliştirdik. Bununla birlikte kendi ihtiyaçlarımızdan yola çıkarak alışverişi kişiye özel hale getirecek çalışmalar da yaptık.

Ayrıca ölçülmeyen iyileştirilemez prensibiyle sitede çok aranan kelimeler gibi bir takım istatistikleri elde ettiğimiz yapılar geliştirdik.

Şimdi ise bu tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşarak anahtar teslimi e-ticaret projelerini hayata geçiriyoruz.

Ayrıca işleyen sistemimizde operasyonun nasıl işlediğini uygulamalı olarak göstererek tam bir e-ticaret eğitimi veriyoruz.

Özet olarak size sadece e-ticaret sitesi kurmuyor e-ticaret konusunda eğitim vererek bir e-ticaret girişimini hayata geçiriyoruz.

Etiket : E-ticaret Otomasyon Kurulumu,
Buhara Mh. Edipoğlu Cd. 60/C Selçuklu KONYA Tel 0 332 323 80 05