Uydu Site (Mikro Site) Nedir?

Uydu Site (Mikro Site) Nedir?
resim gölge

Bizim firma olarak uydu site diye bahsettiğimiz anahtar kelimeye yönelik domain (alan adı) alınarak seo çalışması yapılması hadisesi ülkemizde bir çok firma ve seo uzmanı tarafından mikro site olarak da adlandırılmaktadır. Bunun yanında kampanya sitesi yada promosyon site tabirleri de kullanılmaktadır.

Adına ne denirse densin google anahtar kelime ile birebir örtüşen web sitelerini üst sayfalarda sıralamaktadır. Bu durumdan istifade etmek amaçlı firmanın çıkmak istediği kelimeye yönelik bir domain (alan adı) alarak bu alan adına özgü site çalışması yapması ve böylece google da başarı elde etmeye çalışması oldukça verimli bir çalışma olacaktır.

www.bokseldiveni.net  web sitesi bu konuya güzel bir örnektir. Site içerisinde yer alan Sık Sorulan sorular bölümünde konu ile ilgili aramalar göz önünde bulundurularak makaleler oluşturulmuş, böylece site özgün içerik açısından da önemli bir yer almıştır. 

Firmamız tarafından yapılan uydu site çalışmaları genel olarak kendi yazılımımız olan  İnterpratik içerik yönetim sistemiyle yapılmakta böylece düşük maliyetlere google aramalarında başarı hedeflenmektedir. Ticari amaç güden sitelerin google adwords  için harcadıkları paralar göz önünde bulundurulduğunda uydu sitelere verilen ücretler oldukça önemsiz kalmaktadır.

Etiket : mikro site, kampanya sitesi, promoston site, uydu site,
Buhara Mh. Edipoğlu Cd. 60/C Selçuklu KONYA Tel 0 332 323 80 05