Konya Reklam Ajansı

Konya Reklam Ajansı
resim gölge

Konya Reklam Ajansı hizmeti açısından son zamanlarda oldukça çeşitlilik arz eden bir şehir oldu. 

İşleri yarım bırakıp, müşterileri madur eden meslektaşlarımızı bir kenara bırakırsak bu çeşitliliğin faydalı olduğunu düşünüyorum. Reklam ajansı hizmeti veren firmalardan bir kısmı masaüstü yayıncılık ağırlıklı basılı işlere yoğun olarak mesai harcıyorlar. Buna ihtiyacı olan ve bu alanda destek alması gereken firmalarda mevcut. Bir kısmı kurumsal kimlik ve grafik tasarım ağırlıklı çalışıyorlar buda genel bir ihtiyaç, bu alanda hizmet bekleyen müşterilerde var. Bir kısmı da internet ve interaktif ağırlıklı hizmet veriyorlar. Günümüzdeki en büyük ihtiyaçta sanki bu...

Bizim ajansımızı diğer hizmetleri de sağlamakla birlikte son kategoriye almak doğru olacaktır. Çalışmamızın büyük bir çoğunluğu web üzerinde, bu konu da da özellikle google çalışmaları seo ve sem üzerine çalışıyoruz. 

Meslektaşlarımızdan çok hareketli görsel olarak çok başarılı web sitesi çalışması yapanlar var. Biz ise tatminkâr görsel arayüzler arkasında fonksiyonel ve seo açısından başarılı web siteleri oluşturuyor, bunun devamında da bu sitelerin uzun vadede google da başarı sağlamasını ve yerini muhafaza etmesini sağlamak için çalışmalar yapıyor ve müşterilerimize bu konuda tavsiyelerde bulunarak danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Marka bilinirliği konusunda hiçbir problemi olmayan, google dan bir beklentisi olmayan firmalar için seo ikinci planda estetik birinci planda olabilir. Bizim hedef kitlemiz daha çok internetten müşteri elde etmeye çalışan KOBİ ler.

Bu alandaki çalışmalarımızı detaylı olarak incelemek isteyenler için aşağıda bir kaç link bildireceğiz.

 

Google da Yukarıda Çıkmak

Google Reklam Maliyeti

İnternette Pazar Oluştırmak

 

Etiket : Konya Reklam Ajansı,
Buhara Mh. Edipoğlu Cd. 60/C Selçuklu KONYA Tel 0 332 323 80 05