İnternet Satış Yönetimi

İnternet Satış Yönetimi
resim gölge

Bir çok sektör internet üzerinden satış yapmaya uygun olmakla birlikte firmalar bunu yönetme ve bu işe bir eleman istihdam etmekle ilgili problemler yaşamakta ve bu problemden dolayı sanal alemde yer alamamakta internet pazarına ulaşamamaktadırlar.

Ayrıca ürünlerin resimlenmesi, ürünlerle ilgili açıklamaların sistem(ler)e girilmesi ciddi vakit ve maliyetlere sebep olmaktadır. Birde bu konuda liyakat sahibi olmayan elemanlarla çalışmak bu konuyu daha da zor bir hale getirmektedir.

Datmedya Reklam Ajansı olarak gerek kendi sitenizden gerekse internet üzerinden satış yapılan diğer platformlardandan (sahibinden, sanalpazar gb) yaptığınız satışları, kargolanmasını ve ücretlerinin ulaşmasını takip ediyor. kısaca e-ticaret çalışmalarınızı sizin için yönetiyoruz.

Bu konuda ki çalışmalarımız müşterimizle anlaşmamıza bağlı olarak satışdan belli bir prim yada aylık takip ücreti alınması şeklinde yapılmaktadır.

İnternet Satış Yönetimi konusunda daha detaylı bilgi almak için ve firmanıza özel teklif hazırlanması için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İnternetten satış yapabileceğiniz Türkiye'nin önde gelen siteleri Gitti Gidiyor ( www.gittigidiyor.com ) Sanal Pazar (www.sanalpazar.com) Sahibinden (www.sahibinden.com) siteleridir.

Etiket : Konya internetten satış, konya e-ticaret,
Buhara Mh. Edipoğlu Cd. 60/C Selçuklu KONYA Tel 0 332 323 80 05