İçerik Yönetim Sistemi (İYS)

İçerik Yönetim Sistemi (İYS)
resim gölge

İçerik yönetim sistemleri kısaca İYS olarak ifade edilmekle birlikte ingilizceside CMS (Content Manager System) olarak ifade edilir. Piyasada word press, php nuke, joomla gibi sistemler başta olmak üzere  bir çok hazır içerik yönetim sistemi vardır. Bu sistemler bu alanlarda uzman kişiler tarafından faydalı çalışmalar haline döndürülebilmekle birlikte yapılarında üyelik sistemi gibi firmalar için gereksiz bir çok modülüde bulundururlar. Bu durum içerik yönetim sistemlerinin anlaşılabilir olmasını ve kurumsal çözümler için kullanılabilmesini zorlaştırır. 

Datmedya Reklam Ajansı olarak bu konuda bir eksik olarak gördüğümüz firmalara yönelik içerik yönetim sistemimiz İNTERPRATİK i çıkarttık. İsim itibariyle İnternet ve Pratik kelimelerinin birleşiminden oluşan sistemimiz isminin hakkını verir şekilde müşterilere kolay güncellenebilen pratik bir internet sitesi sunmaktadır.  Google optimizasyonu açısından özel tasarımlı sitelerden farklı olmayan interpratik, standart tasarımların uygulanması sebebiyle özel tasarımlı bir web sitesinin 3 de 1 i fiyata hazırlanabilmektedir. 

Bunun yanında kendi çalışmamız olması sebebiyle interpratik ile yapılan bir internet sitesini daha sonraki zamanlarda özel tasarıma dönüştürmek istediğinizde bilgilerinizi kaybetmeden özel tasarımlı bir internet sitesine sahip olabilirsiniz.

Sistemin bir diğer avantajı ise çok kısa sürede hazırlanıyor olmasıdır. Bunun yanında daha önce web sitesi yaptırmamış olan müşterilerimiz özel tasarımlı siteler tamamlandığında nasıl bir çalışmayla karşılaşacaklarını bilemiyorlar buda normal olarak kaygılanmalarına sebep oluyor. Oysaki interpratik sisteminde daha önceden aynı temaları kullanan firmaların internet sitelerini inceleyerek çalışmanın sonunda nasıl bir durumla karşılaşacakları konusunda daha net bilgiye sahip olabiliyorlar.

Kendi hazırlamış olduğumuz bu içerik yönetim sistemi ile firmlarımıza kısa sürede profesyonel bir web hizmeti sunmuş oluyoruz. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak yönetim panelinin nasıl çalıştığını öğrenmek ve kullanma kılavuzunu incelemek için www.interpratik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiket : Konya web tasarım, içerik yönetim sistemi, firma yönetim sistemi,
Buhara Mh. Edipoğlu Cd. 60/C Selçuklu KONYA Tel 0 332 323 80 05