Googleda Yukarıda Çıkmak

Googleda Yukarıda Çıkmak
resim gölge

Günümüz internet dünyasının başlıca konularından bir tanesi googlede yukarıda çıkmak yani teknik tabirler google optimizasyonu. Bu noktada anlatılabilecek onlarca detay mevcut, işin teknik kısmı web tasarım firmaları tarafından gerçekleştirilecek konularken güncellenebilir web sitesi sahiplerinin yapması gereken bazı konularda var. 

Yani kısaca özetlemek gerekirse, başarılı bir web tasarımcıya google açısından başarılı bir internet sayfası yaptırsanız dahi google daki başarınızın sürekli olmasını beklemek çok doğru olmaz. Özellikle rekabetin çok olduğu kelime ve sektörlerde google da istenilen başarıyı yani 1.sırada çıkmak yada 1. sayfada çıkmak hadisesini gerçekleştirmek kadar bu başarıyı devam ettirmekte önemlidir. Bunun için sitelerde sık sık güncellemeler ve özgün içerik yüklenmesi önemli bir detaydır.

Bu konuyla ilgili olarak makale üretebilmek ve işinizi web sitenizden sürekli duyurmak gerekir. Böylece sık güncellenen web siteniz google tarafından önemsenerek yüksek sıralara doğru yükseltilir.

Biz bir tasarım firması olarak zaman zaman google açısından çok başarısız kodlama yapılmış firma sitelerinin dahi üst sıralarda çıktığını sahip oluyoruz. Yapılan takibat sonucunda sitenin sık güncellendiği ve özgün bir içeriğe sahip olduğu gözleniyor. Böylece site de kodlamada anahtar kelimele tanımlamalar, google dostu sayfa gibi detaylara dikkat edilmemiş dahi olsa site başarılı olabiliyor.

Bununla beraber hem düzenli güncellenen hemde başarılı kodlamaya sahip siteler ise google üzerindeki pozisyonları kimseye kaptırmıyorlar.

Etiket : Google da yukarıda çıkmak, google da birinci sayfada çıkmak,
Buhara Mh. Edipoğlu Cd. 60/C Selçuklu KONYA Tel 0 332 323 80 05