Google Adwords mü? Seo mu?

Google Adwords mü? Seo mu?
resim gölge

Google adwords ve Seo internette pazar elde etmek için oldukça faydalı iki çalışma. Seo yani arama motoru optimizasyonu google başta olmak üzere arama motorlarında organik yollarla üst sıralarda yer almak için kullanılan tekniklerin tamamına verilen isimdir. Seo bir web sitesinin vazgeçilmezi, olmazsa olmazıdır. Web siteniz ne kadar güzel olursa olsun, web tasarımınız ne kadar başarılı olursa olsun sitenize hedef kitlenizin ulaşması ve web sitesi için yaptığınız harcamayı geri almanızda o kadar önemlidir.

Budoğrultuda  düşündüğümüz zaman google optimizasyonu, seo vazgeçilebilecek bir konu değildir. 

Peki google adwords lüzumsuz mudur? Şunu belirtmekte fayda var Seo bir süreçtir. Sitenizi bir anda google da istediğiniz yere taşıyamazsınız bu bazen çok uzun sürede elde edilebilecek bir başarıdır. Özelliikle söz konusu anahtar kelimedeki rakipleriniz internette rekabetçi ve iddialı firmalar yada kişilerse işiniz daha da zorlaşacaktır.

Bu durumda yada seo ya destek amacıyla adwords hızlı bir çözüm olacaktır. Böylece seo sürecini beklemeden sitenizi üst sıralarda görebilir, istediğiniz anahtar kelimelerde başarı sağlayabilirsiniz. 

Bunun için bizim Datmedya Reklam Ajansı olarak tavsiyemiz web sitelerinizin başarısını taçlandırmak için hem adwords ü hemde optimizasyon çalışmalarını ihmal etmemenizdir.

İnternet pazarında başarılı olmanız dileğiyle.

Etiket : google adwords, google optimizasyonu,
Buhara Mh. Edipoğlu Cd. 60/C Selçuklu KONYA Tel 0 332 323 80 05