Anahtar Kelime Kullanımı

Anahtar Kelime Kullanımı
resim gölge

Bilindiği üzere Konya da web tasarım hizmetinin yanı sıra, internet reklamcılığı ve internetten pazarlama alanlarında hizmet veren bir firmayız, bu durum bereberinde başarılı bir seo (google optimizasyonu) çalışması ve Sem(Google Adwords) çalışması gerektirmektedir.

Seo, Google Optimizasyonu denildiğinde en önemli  konulardan bir taneside anahtar kelime seçimi ve anahtar kelime yoğunluğudur. Yazmış olduğunuz bir makalede geçmeyen kelimeyi bu makale için anahtar kelime olarak kullanmanız google açısından olumsuz karşılanmakta ve google botlarını yanıltmak istediğiniz düşünülmektedir. Bu durumda title, metakey, ve resim alt yazılarında kullandığınız anahtar kelimeler yazdığınız makaleler de geçmelidir ki web siteniz o kelimelerde başarı elde edebilsin. Aksi durumda ne kadar seo uyumlu, başarılı bir web site tasarımı yaptırırsanız yaptırın google da başarılı olma ihtimaliniz düşük olacaktır.

Bunun birde aksi durum vardır. Bu durumda da sürekli aynı kelimeler site içerisinde tekrarlanmakta, google da çıkmak için mantıksız cümleler yada kelimeler ardı ardına dizilmektedir. Bu durumda google tarafından spam olarak algılanmakta web siteniz google filtrelerine takılarak aşağı sıralara kayabilmekte yada google indeksinden(listemelesinden) komple çıkabilmektedir.

Bu durumda doğallık ilkesinden yola çıkarak kullandığımız anahtar kelimeleri içeriğimizle alakalı seçemeli yada başarılı olmayı hedeflediğimiz kelimelerle ilgili içerik çalışması yapmalıyız.

Unutulmamalıdırki google optimizasyonunda uzun vadede en önemli yatırım içeriktir.

Etiket : konya web site tasarım, konya web tasarım,
Buhara Mh. Edipoğlu Cd. 60/C Selçuklu KONYA Tel 0 332 323 80 05