Aday Tanıtım Sitesi

Aday Tanıtım Sitesi
resim gölge

Malumunuz olduğu üzere Belediye Başkan adayları, Millet Vekili Adayları, Oda Sendika Başkan adayları ; tüm seçmene, üyelere ulaşma şansı bulamayabilmektedirler. Bununla beraber yüz yüze görüşmede sunulacak olan  broşür, katalog gibi çalışmalarda maliyetli olmakta bununla beraber sonradan ilave edilecek, fikir, proje gibi konular dağıtılan basılı medya da güncellenememektedir.

Oysaki aday için hazırlanan web tasarımında anlık güncellemeler günlük haberler anında web sitesine entegre edilebilmekte böylece seçmenler destekledikleri yada takip ettikleri adayları yakından tanıyarak çalışmalardan haberdar olabiliyorlar.

Gerekli görülen durumlarda web sitesinin yanı sıra yapılan tanıtım videoları, facebook reklamları, google reklamları gibi çalışmalarla adayın tanıtımına katkıda bulunuyor, küçük bütçelerle başarılı bir propaganda çalışması yürütülebiliyor.

Bununla birlikte Web Tasarım yapan firmaların çok kullandığı istatistik programlarından awstats, google analytics ve yandex metrica gibi araçlarla sitemizin ziyaretçileri kayıt altına alınarak ziyaret ettiği ve ilgi gösterdiği sayfalar tespit edilebiliyor.

Konuyla ilgili detaylı internetten propaganda çalışmalarımız ve stratejilerimiz konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Etiket : Aday Tanıtım Sitesi,
Buhara Mh. Edipoğlu Cd. 60/C Selçuklu KONYA Tel 0 332 323 80 05